Понеділок, 03.08.2020, 17:51

«  Серпень 2020  »

Доброго дня! Сьогодні хочемо приділити особливу увагу платформам (веб-сервісам), за допомогою яких вчителі зможуть якісно надавати освітні послуги під час дистанційного навчання.

На чому все ж таки зупинилися вчителі нашої школи?

1) Google Classroom — безкоштовний веб-сервіс створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу прискорити процес поширення файлів між вчителями та учнями. Учні можуть бути запрошені до класу через приватний код. Це вже зробили наші вчителі. Мобільні додатки, доступні на iOS і Android, дозволяють користувачам робити фото та прикріпляти їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати оффлайн доступ до інформації. Вчитель може відстежувати прогрес кожного учня, а після оцінки його роботи, вчитель може повернути її разом з коментарями. Чим він зручний? Учителі можуть виставляти туди оцінки, адже цей сервіс має онлайн-журнал, а учні в свою чергу можуть бачити ці оцінки та слідкувати за своєю успішністю! Клас має окремі папки із завданнями, де матеріал можна переглянути в будь-який час та прикріпити виконані завдання. Учителю ж приходить сповіщення про виконання завдання. Нижче прикріплюємо інструкцію щодо долучення до класу. Акцентуємо увагу, що кожен учитель створив клас ! Тому поцікавтися, будь ласка, у своїх діток чи долучилися вони до таких віртуальних класів?

2) Edmodo — освітня технологічна платформа, що пропонує комунікацію, співпрацю та можливість роботи учителя з учнями для загальноосвітніх шкіл, коледжів та викладачів. Мережа Edmodo дає вчителям змогу ділитися вмістом, створювати тести, вікторини та опитування, керувати спілкуванням з учнями, колегами та батьками. Система є учитель-орієнтованою: учні та їх батьки можуть приєднатися до Edmodo тільки після запрошення вчителем. Принцип роботи такий,як і у Google Classroom. Принцип Учителі так само створюють там свої класи і додають усі необхідні матеріали на сторінку класу. Також на цій платформі створена сторінка нашої школи, де можна ознайомитись з педагогічним складом, новинами школи ( https://new.edmodo.com/school/71101069?source=home_me_card ) та сторінка освітнього округу нашого міста ( https://new.edmodo.com/district/PoltavaSchoolsDistrict25219?source=school_left_nav ), де також викладають новини освіти міста. Цікавим на цій платформі є те, що тут до своєї дитини можуть прив'язатися і батьки, тим самим можуть слідкувати за учнями своєї дитини.

Звісно, крім цих двох ми використовуємо ще безліч інших ресурів для дистанційного навчання, але ці дві слугують провідниками між учнями та учителями, вони несуть швидше інформативний характер та сміливо можуть замінити Viber, адже там легко можна заплутатися та пропустити важливу інформацію). Нижче подано перелік усіх класів з кодами для навчання та інструкцію,як долучитися до цих класів.

Інструкція для роботи  в сервісі Classroom

Коди Classroom

Гарного настрою!