Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка
Четвер, 18.07.2019, 12:29
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Гімн школи

Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Калькулятор

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оцініть наш сайт
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 331

Пошук

...

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
 
  • Досягнення учнів
  • Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. Т.Г.Шевченка
  • Полтавської міської ради Полтавської області
  • 2013 – 2014 н. р.
  1. Дущенко Поліна (6 клас) – ІІ місце у міському етапі X обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»; лауреат X  обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» у номінації «Власні усмішки»;
  2. Сухопар Інна (10 клас) – І місце номінація «Художньо-публіцистичний твір» у міському етапі конкурсу творчих робіт учнівської молоді «Я відкриваю світ собі щодня»; І місце номінація «Художньо-публіцистичний твір» у обласному  конкурсі творчих робіт учнівської молоді «Я відкриваю світ собі щодня»;
  3. Аталікова Дарина, Пасішник Яна (6 клас) – диплом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації в обласному конкурсі-огляді «Збережи ялинку».
  4. Окольнича Ольга (7 клас) – ІІІ місце у міському етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка;
  5. Окольнича Ольга (7 клас) – ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіаді з української мови та літератури;
  6. Михайлець Дарина (8 клас) – ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіаді з української мови та літератури;
  7. Бєгунова Есмеральда (10 клас) – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
  8. Гапон Кирило, Волкова Ольга, Семенець Надія, Бєгунова Есмеральда (10 клас) – ІІ місце у міському конкурсі презентаційних робіт учнів, присвячених відомим математикам Полтавщини.
  9. Захарова Анастасія (11 клас) – ІІІ місце у міському етапі XІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України» номінація «Література».
  10.  Ситник Сергій (7 клас) – І місце номінація «Вокал. Солісти» у міському фестивалі дитячої творчості серед навчальних закладів.
  11.  Бєгунова Есмеральда та Семенець Надія (10 клас) – І місце у конкурсі творчих робіт «Мій сімейний бізнес» проведений в межах Днів кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
  12.  Приходько Юлія (8 клас) – ІІІ місце у конкурсі на кращий малюнок про птахів міського дитячого свята «У світі птахів».
  13.  І місце у міському та І місце у обласному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах міста.
  14.  Дипломанти ІІІ обласного фестивалю народного танцю «Весняні передзвони – 2014».
  15.  Бєгунова Есмеральда, Семенець Надія, Гапон Кирило учасники обласного фестивалю проектних робіт з хімії («Коштовне каміння та напівкоштовне каміння»).
  16.  43 учні школи були учасниками Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності   «Бобер», з них 3 учні Собецький Денис (7 кл.), Дикань Микола (5 кл.), Ляхно Аліна(5 кл.) отримали відмінні результати.
  17.  58 учнів школи були учасниками Всеукраїнської інтерактивної природничої акції «Колосок-2013», з них 19 учнів отримали сертифікати «Золотий колосок»; 29 учнів отримали сертифікати «Срібний колосок» з них: 8 учнів у номінації «Чудеса техніки», 11 учнів у номінації «Чудеса живої природи», 10 учнів у номінації «Чудесні речовини»; 10 учнів сертифікати «Колосок».
  18.  Катугіна Лоліта (7 клас) – лауреат ІІІ ступеня міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий олімп» у номінації «Вокальне мистецтво».
  19.  60 учнів школи були учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Результат: 7 відмінних сертифікатів; 33 добрих сертифікати.
  20.  13 учнів школи були учасниками Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу «Левеня». Результат: 3 відмінних сертифікати ( Дядечко І.В., Перепелиця А.В., Собецький Д.В.); 1 добрий сертифікат (Лавріненко М.А.); 9 учасників.
  21.  Бєгунова Есмеральда (10 клас) – ІІ місце у міських змаганнях з кульової стрільби присвячених Дню Перемоги.
  22.  Попов Артем, Лучко Євгеній (9 клас) – учасники Першої обласної науково-практичної конференції «Світло в сучасному житті» присвячена 70-ти річчю Полтавського політехнічного коледжу.  
  23.  І місце у міському огляді-презентації кабінетів-кімнат Т.Шевченка, тематичних куточків.
  24.  Ленський Є.А. - грамота управління освіти за особистий внесок у підготовку до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка, оформлення кабінетів-кімнат Т.Шевченка.
  25.  Носова О.В. - грамота управління освіти за особистий внесок у підготовку до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка, оформлення кабінетів-кімнат Т.Шевченка.

Досягнення учнів

Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. Т.Г.Шевченка

Полтавської міської ради Полтавської області

2014 – 2015 н. р.

  1. Скрипченко Валерія (8 клас) – ІІІ місце у міському конкурсі малюнків «Я і енергія» (керівник: Махно С.О.);
  2. Дущенко Поліна (7 клас) – ІІІ місце у міському відкритому конкурсі дитячої творчості  «Дивосвіт» номінація: малювання (наказ ЦПО від 05.11. 2014 р. № );
  3. Середа Аліна (7 клас) – ІІ місце у міському відкритому конкурсі дитячої творчості  «Дивосвіт» номінація: бісероплетіння (наказ ЦПО від 05.11. 2014 р. № );
  4. Канівець Любов (7 клас) – ІІІ місце у міському відкритому конкурсі дитячої творчості  «Дивосвіт» номінація: паперопластика (наказ ЦПО від 05.11. 2014 р. № );
  5. Команда «Оптимісти»: Приходько Юлія, Грищенко Карина, Скрипченко Валерія – ІІІ місце у міському етапі обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє» номінація «Я громадянин» (керівник: Довга О.В.);
  6. Дущенко Поліна (7 клас) – ІІІ місце в міському етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (керівник: Носова О.В.);
  7. Окольнича Ольга (8 клас) – ІІІ місце у міському етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка (керівник: Вареник О.В.);
  8. Федосєєва Ілона (7 клас) – ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіаді з української мови та літератури (керівник: Носова О.В.);
  9. Єфімов Владислав, Дущенко Поліна – дипломанти конкурсу дитячої творчості «Стань зіркою – 2» в номінації «Хореографія – дуети» вікова категорія 10-14 років  (керівник: Денисенко Д.О.);
  10.  Дущенко Поліна (7 клас) – диплом ІІ ступеня за ІІ місце в обласному конкурсі екологічних плакатів «Природа і люди» (керівник: Махно С.О.);
  11.  Грищенко Карина (9 клас) – диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста» (керівник: Тутова З.П.);
  12.  Агітбригада «Зелений світ» - нагороджується дипломом Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації за значний внесок в охорону і збереження природних ресурсів області в обласній акції «Зелений паросток майбутнього»;
  13.  Учнівський колектив 11 класу нагороджується дипломом Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації за пропаганду серед учнівської молоді руху по збереженню хвойних дерев в обласному конкурсі-огляді «Збережи ялинку» (наказ Департаменту освіти і науки від 11.12.2014 №400);
  14.  Тутова Зінаїда Павлівна – подяка ПоблЕНЦум за організацію дослідницької діяльності, значний внесок в екологічне виховання дітей та учнівської молоді (наказ ПоблЕНЦум від 11.12.2014 р. №127);
  15.  Учнівське об’єднання ПЗШ №7 ім. Т.Г.Шевченка – грамота ПоблЕНЦум за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Великий зимовий облік птахів – 2014» (наказ ПоблЕНЦум від 11.12.2014 №127);
  16.  Колектив Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 ім. Т.Г.Шевченка  - нагороджується за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської акції «День юного натураліста» (наказ ПоблЕНЦум від 11.12.2014 №127);
  17.  Попов Артем (10 клас) – грамота Харківської обласної станції юних туристів Харківської обласної ради за активну участь у ІX Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» (керівник: Логвиновська С.В.);
  18.  Михайлець Даша (9 клас) – ІІІ місце у міській олімпіаді з російської мови (керівник: Біднина Л.О.);
  19.  Дущенко Поліна (7 клас) – ІІІ місце у міському конкурсі учнівської творчості «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами!» (гасло «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література» (керівник: Носова О.В.).
  20.  Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» - дипломанти ІV фестивалю народного танцю «Весняні передзвони – 2015».
  21.  Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» - нагороджена спеціальним дипломом «за збереження традицій народного танцю» на ІV фестивалі народного танцю «Весняні передзвони – 2015».
  22.  Гапон Кирило (11 клас) – учасник ІІ регіонального конкурсу науково-дослідних робіт та проектів з хімії «Я хочу жити в якісному світі» на базі вищого навчального закладу укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
  23.  Худар Усама Раад (6 клас) – ІІІ місце в номінації «Вокальне мистецтво» міського конкурсу-фестивалю «Сузір’я талантів багатодітної родини».
  24.  Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» - ІІІ місце в обласному конкурсі народно-сценічного танцю «Джерела надії».
  25.  Дущенко Поліна, Єфімов Владислав – ІІ місце у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» у номінації «Хореографічне  мистецтво. Народна хореографія».
  26.  Хоровий колектив вокально-хореографічного колективу «Зоряна» - ІІІ місце у номінації «Хорове мистецтво» у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень».
  27.  Агітбригада «Зелений світ» - ІІІ місце в міському конкурсі-огляді учнівських екологічних бригад.
  28.  ІІІ місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах міста.
  29.  Михайлова Анастасія (7 клас) – ІІІ місце в регіональному конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) напрямок «Декламація».
  30.  Вокально-хореографічних колектив «Зоряна»  - диплом І ступеня у номінації «народна хореографія» категорія «Юніори» 13-15 років Міжнародного фестивалю «Скарби нації».
  31.  Тимченко Богдан (8 клас) – ІІІ місце у міському фестивалі дитячої літературної творчості «Здіймайся до зір, наше слово про мир!» у номінації «Авторський твір».
  32.  Пошуковий загін «Патріоти» - І місце обласного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».
  33.  Худар Усама Раад (6 клас) – Диплом І ступеня у конкурсі «Пам’ять вічно жива» в номінації «патріотична пісня».
  34.  Дущенко Поліна (7 клас) – Диплом ІІ ступеня у конкурсі «Пам’ять вічно жива» в номінації «художнє та авторське читання».
  35.  Участь в V конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти в номінації «Веб-сайт міських шкіл». Сайт навчального закладу ввійшов у 10% кращих навчальних закладів в номінації «Інформаційна відкритість».
  36.  Вокально-хореографічних колектив «Зоряна» - диплом І ступеня обласного огляду-конкурсу самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка».

 

  • Досягнення учнів
  • Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. Т.Г.Шевченка
  • Полтавської міської ради Полтавської області
  • 2015– 2016 н. р.
  1. Пошуковий загін «Патріоти» (8 клас) – переможці ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу історико - географічної експедиції «Історія міст і сіл України» з роботою «Літописна Сенча» (керівники Остапієнко С.В., Яковенко Ю.О.);
  2. Дущенко Поліна (8 клас) – ІІІ місце в середній віковій категорії міського етапу ХІ обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні в номінації «Власні усмішки».
  3. Михайлюков Владислав (7 клас) – І місце в молодшій віковій групі міського етапу ХІ обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні»;
  4. Семенець Надія – лауреат ІІ премії імені Володимира Короленка «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г. Короленка».
  5. Окольнича Ольга – лауреат ІV премії імені Володимира Короленка «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г. Короленка».
  6. Дущенко Поліну – лауреат щорічної міської дитячої літературної премії імені І.П. Котляревського за участь у конкурсі «Голоси Енеєвих нащадків».
  7. Михайлюков Владислав (7 клас) - лауреат третього ступеня XІ обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» номінація «Вишневі усмішки».
  8. Аталікова Даша (8 клас) - ІІІ місце у міському відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт» номінація «Ліплення» (середня вікова категорія).
  9. Дущенко Поліна (8 клас) – ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
  10. Грищенко Карина (10 клас) – ІІ місце в обласному дитячому еколого-краєзнавчому конкурсі «Малі ріки Полтавщини» (наказ Департаменту освіти і науки від 16.10.15 р. №350).
  11. Учнівське об’єднання ПЗШ №7 нагороджується грамотою за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Великий зимовий облік птахів – 2015 р.» (наказ ПоблЕНЦум від 26.03.15 р. №36).
  12. Колектив ПЗШ №7 нагороджується дипломом за високі результати у виконанні завдань обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста» (наказ ПоблЕНЦум від 15.10.15 р. №113).
  13. Грищенко Карина (10 клас) – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста».
  14. Ситник Сергій, Субін Євген, Худар Усама, Михайлюков Владислав - І місце у номінації «Тріо» у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень».
  15. Хореографічна група вокально-хореографічного колективу «Зоряна» - І місце у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» у номінації «народна хореографія».
  16. Вокальна група вокально-хореографічного колективу «Зоряна» - ІІІ місце у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» у номінації «хорове мистецтво».
  17. Вокальна група вокально-хореографічного колективу «Зоряна» - І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь – 2016» у номінації «вокальні ансамблі.
  18. Хореографічна група вокально-хореографічного колективу «Зоряна» - ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Обдарована молодь – 2016» у номінації «народна хореографія».
  19. Хореографічна група вокально-хореографічного колективу «Зоряна» дипломанти І ступеня Всеукраїнського багатожанрового мистецького конкурсу «Kharkiv-fest 2016».
  20. ІІ місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах міста.
  21. Марфіна Карина (учениця 8 класу) - ІІ місце у відбірковому етапі обласного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами.
  22. Попов Артем (11 клас) – І місце в номінації «Юні техніки в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності» обласного зльоту юних любителів науки і техніки.
  23. Паріченко Анастасія (11 клас) – ІІ місце у конкурсі на кращий малюнок про птахів міського дитячого свята «У світі птахів».
  24. Попов Артем (11 клас) – І місце у номінації «Саморобні прилади для фізичних демонстрацій» у міському конкурсі «Фізична поробка».
  25. Назаренко Анна (7 клас) – ІІІ у номінації «Саморобні прилади для фізичних демонстрацій» у міському конкурсі «Фізична поробка».
  26. Дущенко Поліна (8 клас) – ІІІ місце у конкурсі знавців німецької мови і літератури серед учнівської молоді Полтавщини.
  27. Вахтіна Вікторія (6 клас) – ІІІ місце у конкурсі знавців англійської мови і літератури серед учнівської молоді Полтавщини.
  28. Вокальна група колективу «Зоряна» - диплом І ступеня обласного огляду-конкурсу самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка».
  29. Хореографічна група колективу «Зоряна» - диплом ІІІ ступеня обласного огляду-конкурсу самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка».
  30. Загін «Добро» - ІІІ місце у ІХ Всеукраїнському конкурсі дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе» (керівник Логвиновська С.В.).
  31. Команда «Позитив» - І місце у міському фестивалі - конкурсі «Світ професій» (керівники Денисенко Л.І., Махно С.О.).
  32. Марфіна Карина (8 клас) – дипломант І ступеня обласного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами.
  • Досягнення учнів
  • Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. Т.Г.Шевченка
  • Полтавської міської ради Полтавської області
  • 2016– 2017 н. р.
  1. Дущенко Поліна – ІІІ премія у номінації «Поезія» у конкурсі «Голоси Енеєвих нащадків».
  2. Команда «Оптимісти» (Михайлюков Владислав, Дущенко Поліна, Канівець Люба) – ІІІ місце у міському етапі обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє» (керівник Захаренко С.М.).
  3. Макарчук Вікторія (11 клас) – І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (керівник Дмитренко Н.А.).
  4. Команда «Позитив» – І місце в ІІ міському фестивалі - конкурсі «Світ професій» серед учнів навчальних закладів (керівники Денисенко Л.І., Денисенко Д.О., Штепа О.О.).
  5. Грищенко Карина (11 клас) – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об'єктиві натураліста».
  6. Грищенко Карина (11 клас) – ІІІ місце в обласному дитячому еколого-краєзнавчому конкурсі «Малі ріки Полтавщини».
  7. Хореографічна група вокально-хореографічного колективу «Зоряна» - диплом ІІ ступеня в II вiдкритому фестивалі-конкурсі хореографiчного мистецтва «Kharkiv best fest» в м. Харків (керівник Денисенко Д.О.).
  8. Макарчук Вікторія (11 клас) - І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція валеологія (науковий керівник Дмитренко Наталія Анатоліївна).
  9. Голубка Марина (11 клас) - І місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція валеологія (науковий керівник Дмитренко Наталія Анатоліївна).
  10. Чеверда Вікторія (10 клас) - ІІ місце міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція психологія (науковий керівник Захаренко Світлана Михайлівна).
  11. Михайлець Дар'я (11 клас) – ІІІ місце в ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (керівник Вареник О.В.).
  12. Макарчук Вікторія (11 клас) – ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (керівник Дмитренко Наталія Анатоліївна).
  13. Макарчук Вікторія (11 клас) – І місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник Дмитренко Н.А.).
  14. Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» - І місце у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» (номінація «вокально-хореографічна композиція»). Керівники: Денисенко Д.О., Денисенко Л.І.
  15. Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» (вокальна група) - І місце у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» (номінація «Хори»). Керівник: Денисенко Л.І.
  16. Вокально-хореографічний колектив «Зоряна» (вокальна група) - ІІІ місце у міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» (номінація «Ансамблі»). Керівник: Денисенко Л.І.
  17. -->
Годинник

Facebook

ХРЦОЯО

УЦОЯО

Управління освіти

ПОІППО

МОН

Педпреса

Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz