Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка
Субота, 04.04.2020, 15:04
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Гімн школи

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Калькулятор

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оцініть наш сайт
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 345

Пошук

...

    

 

Єзерський Іван Сергійовичдиректор школи. Закінчив Полтавський національний педагогічний університету імені В.Г. Короленка. За спеціальністю вчитель біології. Має ступінь магістра з менеджментської спеціальності «Управління проектами». Спеціаліст І категорії, «старший вчитель».

Учасник та переможець міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів фахової майстерності. В 2017 році став переможцем конкурсу «Молодь року» у номінації «Кращий молодий педагогічний працівник».

Впевнений – кожна дитина по-своєму талановита. Головне – допомогти їй знайти себе.

   


Костіна Людмила Миколаївна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики. У школі працює з 1994 року. На посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2009 року.  За спеціальністю вчитель математики. Має вищу категорію та звання "учитель-методист".
 

Захаренко Світлана Михайлівна  – заступник директора з навчально-виховної роботи, соціальний педагог. Спеціаліст І категорії. Закінчила ПНПУ ім. В.Г. Короленка та отримала кваліфікацію практичного психолога, соціального педагога, соціально-педагогічного працівника з дітьми із девіантною поведінкою. У школі працює з 2010 року. Педагогічний стаж – 7 років. Проблема над якою працює: «Вплив комп’ютерних технологій на прояв агресивності у підлітків». 

 
 

Герасименко Наталія Григорівна - вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».
Педагогічний стаж: 28 років
Кредо: «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися».
Проблема, над якою працює: «Формування пізнавальної діяльності молодших школярів шляхом використання нових інформаційних технологій».

Носова Оксана Василівна - вчитель української мови та літератури.
Спеціаліст "вищої категорії", "учитель-методист". Керівник шкільного методичного об'єднання вчителів філологічних і суспільно-гуманітарних дисциплін. Постійний член міського журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5-11 класів.
Педагогічний стаж: 18 років.
з 2015 року працює над науково-методичною проблемою:"Використання елементів музейної педагогічки на уроках української літератури як засіб формування загальнолюдських морально-етичних орієнтирів і цінностей".
Творче кредо:"Бачити у кожному учневі-Людину!"
Укладач навчально-методичних посібників: "Перекази в системі розвитку мовлення учнів середніх класів", ""Зовнішнє незалежне оцінювання. Українська мова.10-11.Довідник", "Розвиток мовлення учнів 10-11 класів в умовах профільного навчання. (Технологічний профіль.Рівень стандарту). Навчально-методичний посібник", "Птріотичне виховання учнівської молоді на основі історико-культурних традицій рідного краю (з досвіду роботи класного керівника)", "Рушник - душа українського народу. Навчально-методичний посібник".


 
Вареник Оксана Володимирівна - вчитель української мови та літератури.
Вчитель вищої категорії, "старший вчитель".
Стаж педагогічної роботи-23 років.
Має методичну розробку"Культура мовлення в учнів середніх класів". 
Досліджує тему:"Український модернізм у європейському контексті"(на прикладі творчості Володимира Винниченка).
Уповноважена від колективу з охорони праці та безпеки життєдіяльності в школі.

Денисенко Людмила Іванівна - вчитель музичного мистецтва, керівник вокальної групи вокально-хореографічного колективу "Зоряна".
Cпеціаліст, «Старший вчитель».
Педагогічний стаж: 34 роки.
Проблема: «Відродження народних традицій та розширення музичного світогляду дітей на основі фольклорних джерел української національної культури».

Логвиновська Світлана Валеріївна - вчитель історії та правознавства.
У школі працює з 2002 року, спеціаліст вищої категорії. Вимогливий, творчий та ініціативний вчитель, який в процесі навчання і виховання використовує творчий підхід, вважаючи, що немає дітей без таланту, потрібно лише вміти його відкрити. 

Педагогічне кредо:

«Якщо ти даси людині рибу, ти нагодуєш її один раз, але якщо ти навчиш її ловити рибу, вона ніколи більше не буде голодною».

Тема дослідження і впровадження у навчально-виховному процесі
«Проектна діяльність на уроках історії,  правознавства та у позаурочній діяльності»

Життєве кредо: Люби дитину серцем, а не очима..."
 

Махно Сергій Олександрович  вчитель образотворчого мистецтва, практичний психолог, вчитель початкових класів. Закінчив ПДПУ ім. В.Г. Короленка у 2003 та 2006 роках (має дві вищі освіти). У школі працює з 2009 року, спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж – 15 років. Працює над проблемами: «Робота з учнями з особливими освітніми потребами», «Розвиток творчих здібностей учнів засобами образотворчого мистецтва».   

 
Литвиненко Тетяна Михайлівна - вчитель зарубіжної літератури, художньої культури, етики.
Закінчила Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка.
Спеціальність: російська мова та література.
Стаж роботи – 28 років.
На даний час є учителем зарубіжної літератури, етики та художньої культури, класним керівником 8-го класу.Має вищу категорію та звання «учитель-методист».

Біднина Лариса Олексіївна - вчитель російської мови, вихователь ГПД.
У 1986 році закінчила Полтавський педагогічний інститут. 
З 2007 року працює в ЗОШ №7 ім. Т.Г. Шевченка вчителем російської мови. Має вищю категорію.

 

Крохмаль Валентина Сергіївна - вчитель інформатики, 2014 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка за спеціальністю "вчитель математики та інформатики", у 2015 отримала кваліфікацію магістра на природничому факультеті та спеціальність "Керівник навчального закладу та бази практики у сфері освіти"  , з 2015 працює вчителем математики та фізики, а з 2016 працює вчителем інформатики  у Полтавській загальноосвітній школі №7 ім. Т.Г.Шевченка. Життєве кредо: « Серце віддаю дітям!».


 
 

Тутова Зінаїда Павлівна - вчитель хімії, біології, географії.  1986 році закінчила Харківський державний університет імені Максима Горького за спеціальністю „Хімія ”. З 1987 року працює учителем хімії та географії, а з 2008 року викладає біологію  у Полтавській загальноосвітній школі №7 ім. Т.Г.Шевченка.  Педагогічний стаж 31 років, кваліфікаційна категорія – спеціаліст „ вищої категорії ”, звання „ старший учитель ”. Є головою шкільного методичного об’єднання вчителів математики, інформатики, хімії, біології та географії. Із 2002 року – голова ради школи. Моє кредо: « Кожен учень – понад усе! ».


 
Копелець Юлія Юріївна - вчитель фізики та математики.
Спеціаліст І категорії. Педагогічну діяльність розпочала у 2004 році.
На мою думку, справжній педагог-це доля, це дар від Бога, його особа-це вмістилище знань і позитивної енергії, якими він наповнює душу, щоб пропустити її потоком через душі і розум своїх вихованців. Можна порівняти знання із чистою живою водою, і якщо ця вода перестане надходити до посудини. то і віддавати буде нічого, і вода буде застоюватись, швидко стане непридатною до споживання. Тому педагог повинен все життя вчитесь сам.

Піддубна Наталія Миколаївна - вчитель математики та інформатики. У школі працює з 2007 року. За спеціальністю вчитель фізики, математики, астрономії та БЖД. Магістр, викладач фізики. Приймала участь у трьох Всеукраїнських конференціях з фізики, методики викладання фізики та математики. Працює над питанням "Проблемне навчання на уроках фізики, математики, інформатики".

Візьми промінь світла

І спрямуй його туди,

Де панує темрява...

Візьми усмішку

І подаруй її тому,

Хто так її потребує...

Візьми доброту

І яви її тому, хто сам

Не вміє віддавати...

Візьми віру

І віддай кожному,

Хто не має її...

Візьми любов

І неси її всьому світові


Остапієнко Сергій Валентинович вчитель історії, фізичної культури та трудового навчання (технічні види праці).Закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка.Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Історія.Кваліфікація: Вчитель історії і правознавства. Стаж роботи – 12 років. Учитель I категорії. Класний керівник 10 класу. В Полтавській ЗОШ № 7 ім. Т.Г.Шевченка працює з 2005 р. Проблема над якою працює: «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії».

Горбань Тетяна Валентинівна - вчитель англійської мови У школі працює з 2011 року. 
 

 

 


Денисенко Дмитро Олександрович - керівник гуртка народного танцю. Художній керівник вокально-хореографічного колективу "Зоряна",  балетмейстер, артист балету Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя. У школі працює з 2011 року. 

Венька Людмила Григорівна - вчитель математики та інформатики.
У школі працює з 2012 року. Проблема над якою працює - "Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) на уроках математики та інформатики".
Займається адмініструванням шкільного веб-сайту. Організовує та керує процесом отримання учнями 10-11 класів професії "Оператор комп'ютерного набору"
Девіз: "В людини повинно бути красивим все - і душа, і тіло, і думки!" . 

Панчішка Наталія Володимирівна - вчитель початкових класів. У школі працює з 2012 року. 

Ботянова-Заіченко Наталія Сергіївна - вчитель початкових класів. У школі працює з 2012 року. 
Педагогічне кредо: «Давайте дитині можливість самостійно діяти та приймати рішення. Даруйте їй  свою любов і увагу».
Проблема, над якою працює у плані самоосвіти: «Сучасні ігрові технології і вплив організаційно-діяльнісної гри на процес навчання».
Проблема, над якою працює із класним колективом: «Виховання колективізму, взаєморозуміння і доброти в дитячому колективі за допомогою ігор та позакласних виховних заходів». 
Проблема, над якою працює: «Активні методи навчання на уроках як засіб формування пізнавальних інтересів школярів».

 

Довга Ольга Володимирівна - педагог-організатор. У школі працює з 2013 року.  Педагогічне кредо: "Педагогу повинні бути притаманні якості близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній зміст професії". У школі співпрацює з учнівським самоврядуванням, намагається прищепити учням відповідальність за свою справу, розвиває лідерські якості в учнів, робить шкільне життя яскравим та більш цікавим! Тема над якою працює: " Роль і місце шкільної преси в системі виховної роботи закладу". З цим і пов'язана її редакторська робота у газеті нашої школи "Шкільний дзвоник", яка виходить щомісяця. У роботі намагається бути відповідальною, креативною та ініціативною!
 

 
 
 
 
                                                                       

Срібна Оксана Станіславівна - вчитель початкових класів. У школі працює з 2015 року.

 

Кузьменко Сергій Анатолійович – учитель фізичної культури. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки в 2000 р. за спеціальністю «Фізичне виховання». У школі працює з 2016 року. Учитель І категорії. Педагогічний стаж: 12 років.

 

  

Я маю право

Facebook

ХРЦОЯО

УЦОЯО

Управління освіти

ПОІППО

МОН

Педпреса

Copyright MyCorp © 2020 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz