Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка
Неділя, 20.09.2020, 17:20
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Гімн школи

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Калькулятор

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оцініть наш сайт
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 352

Пошук

...

    

 

Єзерський Іван Сергійовичдиректор школи. Закінчив Полтавський національний педагогічний університету імені В.Г.Короленка. За спеціальністю вчитель біології. Має ступінь магістра з менеджментської спеціальності «Управління проектами». Спеціаліст І категорії, «старший вчитель». Учасник та переможець міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів фахової майстерності. В 2017 році став переможцем конкурсу «Молодь року» у номінації «Кращий молодий педагогічний працівник». Впевнений – кожна дитина по-своєму талановита. Головне – допомогти їй знайти себе.

   


Костіна Людмила Миколаївна  заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики. У школі працює з 1994 року. На посаді заступника директора з навчально-виховної роботи з 2009 року.  За спеціальністю вчитель математики. Має вищу категорію та звання "учитель-методист".
 

 Захаренко Світлана Михайлівна  – заступник директора з навчально-виховної роботи, соціальний педагог. Спеціаліст І категорії. Закінчила ПНПУ ім. В.Г. Короленка та отримала кваліфікацію практичного психолога, соціального педагога, соціально-педагогічного працівника з дітьми із девіантною поведінкою. У школі працює з 2010 року. Педагогічний стаж – 7 років. Проблема над якою працює: «Вплив комп’ютерних технологій на прояв агресивності у підлітків». 

Герасименко Наталія Григорівна – вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».
Педагогічний стаж: 28 років. Кредо: «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися». Проблема, над якою працює: «Формування пізнавальної діяльності молодших школярів шляхом використання нових інформаційних технологій».

Носова Оксана Василівна – вчитель укрїнської мови та літератури. Спеціаліст "вищої категорії", "учитель-методист". Керівник шкільного методичного об'єднання вчителів філологічних і суспільно-гуманітарних дисциплін. Постійний член міського журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 5-11 класів. Педагогічний стаж: 18 років. з 2015 року працює над науково-методичною проблемою:"Використання елементів музейної педагогічки на уроках української літератури як засіб формування загальнолюдських морально-етичних орієнтирів і цінностей". Творче кредо:"Бачити у кожному учневі-Людину!"
Укладач навчально-методичних посібників: "Перекази в системі розвитку мовлення учнів середніх класів", "Зовнішнє незалежне оцінювання. Українська мова.10-11.Довідник", "Розвиток мовлення учнів 10-11 класів в умовах профільного навчання. (Технологічний профіль.Рівень стандарту). Навчально-методичний посібник", "Патріотичне виховання учнівської молоді на основі історико-культурних традицій рідного краю (з досвіду роботи класного керівника)", "Рушник - душа українського народу. Навчально-методичний посібник".


 
Юрченко Оксана Володимирівна – вчитель укрїнської мови та літератури.
Вчитель вищої категорії, "старший вчитель".
Стаж педагогічної роботи-23 років.
Має методичну розробку"Культура мовлення в учнів середніх класів". 
Досліджує тему:"Український модернізм у європейському контексті"(на прикладі творчості Володимира Винниченка).
Уповноважена від колективу з охорони праці та безпеки життєдіяльності в школі.

Денисенко Людмила Іванівна  вчитель музичного мистецтва, керівник вокальної групи вокально-хореографічного колективу "Зоряна".
Cпеціаліст, «Старший вчитель». Педагогічний стаж: 34 роки. Проблема: «Відродження народних традицій та розширення музичного світогляду дітей на основі фольклорних джерел української національної культури».

Логвиновська Світлана Валеріївна вчитель історії та правознавства.
У школі працює з 2002 року, спеціаліст вищої категорії. Вимогливий, творчий та ініціативний вчитель, який в процесі навчання і виховання використовує творчий підхід, вважаючи, що немає дітей без таланту, потрібно лише вміти його відкрити. 
Педагогічне кредо: «Якщо ти даси людині рибу, ти нагодуєш її один раз, але якщо ти навчиш її ловити рибу, вона ніколи більше не буде голодною». Тема дослідження і впровадження у навчально-виховному процесі «Проектна діяльність на уроках історії,  правознавства та у позаурочній діяльності». Життєве кредо: Люби дитину серцем, а не очима..."

 

Махно Сергій Олександрович  – вчитель образотворчого мистецтва, практичний психолог, вчитель початкових класів. Закінчив ПДПУ ім. В.Г. Короленка у 2003 та 2006 роках (має дві вищі освіти). У школі працює з 2009 року, спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж – 15 років. Працює над проблемами: «Робота з учнями з особливими освітніми потребами», «Розвиток творчих здібностей учнів засобами образотворчого мистецтва».   

 
Литвиненко Тетяна Михайлівна вчитель зарубіжної літератури, художньої культури, етики.
Закінчила Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка.
Спеціальність: російська мова та література.
Стаж роботи – 28 років.
На даний час є учителем зарубіжної літератури, етики та художньої культури, класним керівником 8-го класу.Має вищу категорію та звання «учитель-методист».

Біднина Лариса Олексіївна  вчитель російської мови, вихователь ГПД.
У 1986 році закінчила Полтавський педагогічний інститут. 
З 2007 року працює в ЗОШ №7 ім. Т.Г. Шевченка вчителем російської мови. Має вищю категорію.

 

Крохмаль Валентина Сергіївнавчитель інформатики, 2014 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка за спеціальністю "вчитель математики та інформатики", у 2015 отримала кваліфікацію магістра на природничому факультеті та спеціальність "Керівник навчального закладу та бази практики у сфері освіти"  , з 2015 працює вчителем математики та фізики, а з 2016 працює вчителем інформатики  у Полтавській загальноосвітній школі №7 ім. Т.Г.Шевченка. Життєве кредо: « Серце віддаю дітям!».


 
Тутова Зінаїда Павлівна  вчитель хімії, біології, географії.  1986 році закінчила Харківський державний університет імені Максима Горького за спеціальністю „Хімія ”. З 1987 року працює учителем хімії та географії, а з 2008 року викладає біологію  у Полтавській загальноосвітній школі №7 ім. Т.Г.Шевченка.  Педагогічний стаж 33 років, кваліфікаційна категорія – вчитель методист. Є головою шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклуІз 2002 року – голова ради школи. Моє кредо: « Кожен учень – понад усе! ».
 

 
Копелець Юлія Юріївна – вчитель фізики та математики.
Спеціаліст І категорії. Педагогічну діяльність розпочала у 2004 році.
На мою думку, справжній педагог-це доля, це дар від Бога, його особа-це вмістилище знань і позитивної енергії, якими він наповнює душу, щоб пропустити її потоком через душі і розум своїх вихованців. Можна порівняти знання із чистою живою водою, і якщо ця вода перестане надходити до посудини. то і віддавати буде нічого, і вода буде застоюватись, швидко стане непридатною до споживання. Тому педагог повинен все життя вчитесь сам.

Піддубна Наталія Миколаївна  вчитель математики та фізики, працюю у  школі з 2007 року.
Освіта  
вища, магістр, викладач фізики, категорія - спеціаліст "вищої категорії". 
Проблема, над якою працюю: "Використання інноваційних онлайн-технологій при викладанні математики та фізики". Система або технологія, в якій працюю  
організація інтерактивного навчання шляхом моделювання життєвих ситуацій, спільне розв’язання проблем, що ефективно сприяє формуванню ключових компетенцій, навичок і вмінь, виробленню цінностей, створенню атмосфери співробітництва, взаємодії. Життєве кредо: "Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто най­краще реагує на зміни, що від­буваються" (Гордон Драйден, письменник, дослідник методів освіти).
Педагогічне кредо:  "Математику вже за те любити треба, що вона розум до ладу приводить... (М. В. Ломоносов)

 


Остапієнко Сергій Валентинович – вчитель історії, фізичної культури та трудового навчання (технічні види праці).Закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка.Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Історія.Кваліфікація: Вчитель історії і правознавства. Стаж роботи – 12 років. Учитель I категорії. Класний керівник 10 класу. В Полтавській ЗОШ № 7 ім. Т.Г.Шевченка працює з 2005 р. Проблема над якою працює: «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках історії».

Горбань Тетяна Валентинівна  вчитель англійської мови У школі працює з 2011 року. 
 

 


Довга Ольга Володимирівна - учитель української мови та літератури, асистент вчителя. У школі працює з 2013 року.  Педагогічне кредо: "Педагогу повинні бути притаманні якості близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній зміст професії". Цікавиться  інклюзивним навчанням у закладах освіти, працює з учнівським самоврядуванням школи, займається веденнням соціальних сторінок нашого навчального закладу в Facebook та Instagram.

 
Кузьменко Сергій Анатолійовичучитель фізичної культури. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки в 2000 р. за спеціальністю «Фізичне виховання». У школі працює з 2016 року. Учитель І категорії. Педагогічний стаж: 12 років.


Дорошенко Наталія Володимирівна  вчитель початкових класів. Педагогічний стаж 7 років. Проблема над якою працюю "Інтерактивне навчання як засіб оптимізації навчально-виховного процесу та всебічного розвитку учнів". Моє життєве кредо: "Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість. У книгах шукати істину, у людях мудрість." 

Ботянова-Заіченко Наталія Сергіївна – вчитель початкових класів, у школі працює з 2012 року, спеціаліст ІІ категорії. Педагогічне кредо: «Учитель – не носій знань, а навігатор дитячої творчої самостійної діяльності». Проблема, над якою працює: «Сучасні ігрові технології і вплив організаційно-діяльнісної гри на процес навчання». Мій життєвий принцип: «Тільки той стане справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що сам був  дитиною...»

Срібна Оксана Станіславівна - вчитель початкових класів. Початок роботи  в Полтавській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – грудень 2015 року. Закінчила в 2015 році Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка  здобула ступінь бакалавра за напрямом підготовки “Початкова освіта” .Здобула кваліфікацію “Вчитель початкової школи” Закінчила у 2017 році: 1. Полтавський національний педагогічний університет імені  В.Г. Короленка . Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр спеціальність “Початкова освіта” Професійна кваліфікація “Викладач педагогіки і методики початкової освіти” 2. Полтавський національний педагогічний університет імені  В.Г. Короленка . Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр напрям підготовки “Біологія” професійна кваліфікація “Вчитель біології”. Початок  педагогічної діяльності – січень 2015 року (Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівського району Потавської області). 2020 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» (учитель початкової школи) 
 

Ніцак Наталія Миколаївна учитель англійської мови.
                                                                       

 

Я маю право

Facebook

ХРЦОЯО

УЦОЯО

Управління освіти

ПОІППО

МОН

Педпреса

Copyright MyCorp © 2020 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz