. Дистанційне навчання в початковій школі - 1 Квітня 2020 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Четвер, 02.07.2020, 15:27

«  Квітень 2020  »

Головна » 2020 » Квітень » 1 » Дистанційне навчання в початковій школі
Дистанційне навчання в початковій школі

Карантин триває...Дистанційне навчання теж йде повним ходом. Сьогодні розкажемо вам про наших найменших учнів – першачків. Їм пощастило, адже учні мають неймовірних вчительок - Наталію Володимирівну Наталья Дорошенко та Наталію Сергіївну Наташа Заиченко, які намагаються зробити дистанційне навчання цікавим та корисним! Звісно, найкращий помічник такого навчання - це Viber, адже він допомагає передавати завдання, результати виконаних робіт та є посередником спілкування усіх учасників навчального процесу. Бачимо, що вчителі обклалися зошитами,книжками, гаджетами та витрачають купу часу, щоб знайти цікаві завдання, розробити підказки для батьків та опрацювати виконану дітками роботу!Інколи доводиться шукати "фішечки", щоб в домашніх умовах створити "Клас". На допомогу приходять і дитячий магнітний мольберт, крейда, асфальтне покриття власного двору і навіть дитина, яка допомагає створювати задачі. Найчастіше вчителі залучають відео-уроки ( до речі, тепер кожного ранку о 9.00 на каналі Телеканал "Центральний" можна переглянути уроки для першокласників від провідних вчителів нашого міста), матеріал платформи "На урок", PowerPoint - презентації, Pаint - умови до задач, YouTube,олімпіади на платформі "Всеосвіта", блоги інших вчителів, платформи Learning.ua та LearningApps.org, де створюють у них і свої тренажери, власні постійні короткі відео-роз'яснення, свої відео-фрагменти уроків, голосові повідомлення для пояснень,на власному прикладі показують виконання завдань. Розуміємо, що дистанційне навчання таких манюніх - це в першу чергу ще те випробування для батьків, адже вони зараз і в ролі вчителів, і в ролі батьків, і в ролі аніматорів, і в роі героїв....і...можна приміряти їм ще безліч ролей! Ви великі молодці! Такою командою нам не страшний жоден карантин! Але наша з вами задача зберегти здоров'я діток та забезпечити всі умови для якісного та легкого навчання. Будьте вдома, мийте руки з милом та насолоджуйтесь часом, проведеним з рідними! А ми з нетерпінням чекаємо вже зустрічі з вами!

Переглядів: 24 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0