. Дистанцiйне навчання з хореографії – це можливо й ефективно! - 7 Травня 2020 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Четвер, 02.07.2020, 16:49

«  Травень 2020  »

Головна » 2020 » Травень » 7 » Дистанцiйне навчання з хореографії – це можливо й ефективно!
Дистанцiйне навчання з хореографії – це можливо й ефективно!

Для вихованців Зразкового хореографічного колективу «Зоряна» Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів 7 імені Т.Г. Шевченка карантин не час для відпочинку, а час для саморозвитку та самовдосконалення! Учні підтримують танцювальну форму завдяки вiдеоурокам керівника колективу, артиста балету Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя Dmytro DenysenkoВідеоуроки з комплексом вправ із класичного танцю та розтяжки допомагають вихованцям не втратити набуті знання та вміння під час карантину. Також вихованці працюють дистанційно над розвитком техніки народного танцю та вчать танцювальні фрагменти до нової хореографічної постановки.Заняття колективу відвідує більш ніж 60 перспективних талановитих танцівників, які неодноразово брали участь та отримували перемоги у міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах мистецтв.Для ефективного розвитку танцювальної культури учнів програмою передбачено поєднання танцювальних вправ і танцювальних рухів класичного, народного та історико-побутового танцю.У 2017 році хореографічний колектив народного танцю «Зоряна» відзначив шестиріччя від дня створення. Найкращим подарунком для вихованців та керівника колективу стало присвоєння «Зоряні» звання «Зразковий хореографічний колектив». Колектив постійно поповнюють нові вихованці, яких радо зустрічає зорянівська родина, яку об’єднує любов до танцю, взаємоповага, відповідальність та взаємодопомога на шляху до спільної мети.

Переглядів: 27 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0