. Екскурсія до Києва - 11 Січня 2015 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 11 » Екскурсія до Києва
Екскурсія до Києва

28 грудня 2014 року о 5 годині ранку група учнів 7,8,9 класів Полтавської ЗОШ № 7 ім. Т.Г.Шевченка вирушила на тематичну екскурсію до міста Києва. Спочатку ми відвідали Клавдіївську фабрику ялинкових іграшок ім. Санта Клауса, яка знаходиться поблизу столиці, в селищі Клавдієво-Тарасово.
Відвідавши унікальну екскурсію по Клавдієвській фабриці ми ппройшли кілька станцій:
Склодувний цех. Саме тут ми побачили, як зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.
Цех, де іграшки робляться сріблястими. Досвідчений майстер показав нам як за допомогою спеціального розчину прозорі ялинкові іграшки стають дзеркального кольору.
Художній цех. Тут ми побачили, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці з радістю показали секрети і особливості своєї техніки розпису.
Також ми мали можливість відвідати Музей ялинкових іграшок.
Перший в Україні музей ялинкових іграшок з усього світу! Тільки тут представлені найкращі досягнення найбільших фабрик світу! Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі і унікальний "Ермітаж".Чарівна кімната з сюрпризом
Новорічний настрій та незабутні спогади!
Незабутні враження на на нас справила Пошта Діда Мороза. Затишна хатинка з видом на чудовий гірський краєвид. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза і фабрики, а також сфотографуватися на пам'ять, що ми, звісно, і зробили!
Супермаркет ялинкових іграшок. Це завершальна станція екскурсії по Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас. Тут можна було придбати ялинкові іграшки фабрики.
Потім ми поїхали в центр Києва, щоб відвідати державний музей іграшки, але нас чекав неприємний сюрприз. Виявилося, що в цей день музей не працював. Але ми не опустили руки і реалізували план "Б", який хоч і не відповідав темі нашої екскурсії, але приніс масу різноманітних знань та емоцій. Ми відвідали Музей історії туалету. Власниками музею є Богданенко Микола Григорович, директор ТВК «БЕСТ ЛАЙН» та його дружина Богданенко Марина Анатоліївна. Музей розташований в торговому центрі «Кераміка в башті» у приміщенні оборонної вежі № 5 музейного комплексу «Київська фортеця». Будівництво вежі розпочалося в 1833 році й тривало протягом 13 років. Спочатку тут зберігали провіант, за радянських часів за наказом Міністерства оборони обладнали військовий склад. Поступово вежа стала руйнуватися: занепав дах, на стінах з'явився грибок. У 1999 році було проведено повну реконструкцію споруди. Тут розмістився офіс однієї з київських фірм, яка й займалася реконструкцією, та, відповідно, музей історії туалету. Цей музей є ще привабливішим для туристів, якщо врахувати той факт, що в СРСР подібних музеїв не було взагалі. (http://museumtoilet.com.ua/).
Далі була оглядова екскурсія по центру Києва. Ми побачили Філармонію, Європейську площу, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Національну бібліотеку, пам'ятник Валерію Лобановському, стадіон "Динамо", прогулялися Хрещатиком, майданом Незалежності. Побачили Михайлівський золотоверхий монастир, пам'ятник Богдану Хмельницькому, Софіївський собор. І найголовніше - відвідали центральну ялинку України. Новорічна ялинка є живою, встановлена на Софійській площі, а прикрашають її будиночки і голуби. Мистецький проект Folk Ukraine цього року є організатором новорічного святкування у столиці. 20-метрову зелену красуню привезли до Києва з Івано-Франківська – її подарував мер західноукраїнського міста. Прикрашають ялинку іграшки, які жителі обирали на конкурсі. За результатами голосування на офіційній сторінці Folk Ukraine у Facebook, найбільше українцям сподобались іграшки у формі будиночків, які символізують родинний затишок і теплоту, а також у формі голубів – символів миру та доброї звістки. відкриття Головної ялинки країни і резиденції Святого Миколая відбулася на Софійській площі 19 грудня, о 18.00.
Загалом можнасказати. що наші враженнявід подорожі були незабутніми!!!! Бажаємо і вам гарних та корисних канікул, приємного відпочинку!!Подорожуйте Україною,бо вона прекрасна!

Автор: Остапієнко С.В.

Переглядів: 265 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0