. Євген Положій у Полтаві - 1 Червня 2018 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
П`ятниця, 14.12.2018, 07:04

«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 1 » Євген Положій у Полтаві
Євген Положій у Полтаві

Презентація книги та автограф-сесія письменника, головного редактора обласної суспільно-політичної газети «Панорама» (м. Суми) Євгена Положія відбулася в літературному кафе відділу обслуговування користувачів.
Відомий журналіст і письменник, який, до речі, не вперше в Полтаві, розповів про себе, свою роботу (на посаді головного редактора газети пан Євген працює 25 років) й про те, як з’явилися книги «Іловайськ» та «П’ять секунд, п’ять днів».
«Я зрозумів, – згадує Євген Вікторович, – що сталося щось страшне, але не розумів, що саме. Що ж було там насправді? Виникла ідея зустрітися з людьми, які там побували, і я почав зустрічатися з іловайськими хлопцями в шпиталях, на передовій в зоні АТО».
«Іловайськ» – роман, побудований на реальних подіях і на його сторінках – історії солдат і офіцерів, що вижили в «Іловайському котлі». «Цією книгою, – наголошує автор, – я хотів знайти шлях до кожного серця. Але ця книга не про війну. Ця книга – про любов до Батьківщини, любов мами до сина, любов жінки до чоловіка, про кохання».
Євген Положій детально зупинився на вражаючих новелах «Життя та смерть Сергія Кабана», «Сімейна справа Семенових», «1396. Повернення».
Поділився автор й своїми планами щодо появи двох фільмів, адже ним уже написані два сценарії: «Родинна справа» та «Іловайськ. Кільце». «Я хочу зробити фільм, – продовжує Євген, – після якого солдату захочеться сказати: «навіщо я це роблю? я хочу скласти зброю і перестати воювати».
Представив присутнім Євген Положій і свою нову книгу «П’ять секунд, п’ять днів», головний герой якої бореться за справедливість, є учасником обох Майданів, а коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел».
Під кінець зустрічі, на якій були присутні користувачі та працівники бібліотеки, учні 9 класу Полтавської ЗОШ № 7 (класний керівник – Литвиненко Тетяна Михайлівна) письменник побажав вірити в те краще, що у нас – людях – є!
Всі бажаючі мали можливість придбати презентовані книги. А Бібліотека отримала черговий подарунок від автора – роман «П’ять секунд, п’ять днів».

Переглядів: 34 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0