. Конкурс учнівських проектів «Полтава – місто моєї мрії» - 21 Грудня 2014 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Четвер, 02.07.2020, 15:27

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 21 » Конкурс учнівських проектів «Полтава – місто моєї мрії»
Конкурс учнівських проектів «Полтава – місто моєї мрії»

З 24.11.2014 р. по 12.12.2014 р. у школі з ініціативи директора Ленського Євгенія Анатолійовича проходив конкурс учнівських проектів «Полтава – місто моєї мрії», метою якого було залучити молодь до популяризації та формування позитивного іміджу рідного міста. Основні завдання конкурсу: сприяти вихованню учнівської молоді на засадах патріотизму й любові до рідного міста, формувати повагу до історії, традицій та культурних цінностей рідного краю, розвивати духовно й морально зрілу особистість, продовжувати виявляти та підтримувати творчо обдаровану молодь, а також надати учням  можливість  реалізувати власні творчі здібності.
   Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: малюнок, фотографія, есе, проект розвитку міста очима творчого й ініціативного молодого покоління.  До участі в конкурсі запрошувалися учні віком від 6 до 17 років. У конкурсі взяли участь  80 учнів. 18 грудня 2014 року відбувся заключний етап і підбиття підсумків шкільного конкурсу учнівських проектів «Полтава – місто моєї мрії».  Оцінювало  творчі роботи учасників конкурсу кваліфіковане журі, до складу якого входили директор Полтавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7  ім. Т.Г. Шевченка Ленський Євгеній Анатолійович, представники ГО «Команда порятунку Полтави», Полтавської обласної організації Національної  спілки художників України, ЗМІ м. Полтави.
   Переможцями конкурсу стали:
   У номінації «Малюнок»:
І місце – Колесник Юлія (4 клас);
ІІ місце – Вакуленко Софія (1 клас);
ІІІ місце – Шкарбан Валерія (4 клас).
   У номінації   «Фотографія»:
І місце – Грищенко Карина (9 клас);
ІІ місце – Окара Софія (7 клас);
ІІІ місце – Михайлова Анастасія (7 клас).
   У номінації «Есе»:
І місце – Бєгунова Есмеральда (11 клас);
ІІ місце – Грищенко Карина (9 клас);
ІІІ місце – Єфімов Владислав (9 клас).
У номінації   «Проект розвитку міста»:
 І місце – 10 клас;
ІІ місце – 11 клас;
ІІІ місце – 9 клас.
   Проект переможців буде втілений в життя очільниками нашого міста.
  Усі переможці та учасники конкурсу учнівських проектів «Полтава – місто моєї мрії» були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Автор: Захаренко С.М. та Носова О.В.

Переглядів: 381 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0