. Майстер-клас вчителя Піддубної Н.М. - 29 Грудня 2017 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
П`ятниця, 14.12.2018, 07:10

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 29 » Майстер-клас вчителя Піддубної Н.М.
Майстер-клас вчителя Піддубної Н.М.

На базі ЗЗСО №7 нещодавно відбувся майстер-клас вчителя математики Піддубної Наталії Миколаївни з проблеми впровадження ІКТ на уроках та в позаурочний час. Відвідали заняття курсанти інституту післядипломної освіти ім. М.В. Остроградського та вчителі математики міста. Наталія Миколаївна розповіла присутнім про використання нею технології кейс-методу, створення математичних квестів. До речі, її розробка квесту, присвяченого М.В. Остроградському, на міському конкурсі зайняла І місце. Учитель організувала школярів 1-6 класів до вивчення математики в інтерактивній формі на міжнародній онлайн платформі «Вчи.ua».

Наталія Миколаївна розповідала про впровадження нових технологій в навчальний процес: «Kahoot» (для створення онлайн вікторин, тестів, опитувальників), «GoPollocr» (помічник вчителя, що збагачує урок миттєвою візуалізацією), «Blogger» (сервіс для ведення блогів), «LearningApps.org» (сервіс для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів), Padlet (віртуальна дошка для спільної роботи) та ін.; навчала вчителів користуватися деякими з них; презентувала майстер-клас у вигляді ментальної мапи; продемонструвала сподобалася роботу з QR кодами.

До речі, Піддубна Н.М. – член міської міжпредметної творчої майстерні «Використання ментального картографування на уроках предметів природничо-математичного циклу».

Переглядів: 22 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0