. Полтава-Петриківка-Дніпро-Полтава - 25 Жовтня 2018 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Понеділок, 19.11.2018, 10:45

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Полтава-Петриківка-Дніпро-Полтава
Полтава-Петриківка-Дніпро-Полтава

21 жовтня учні 7, 8, 9 та 10 класу під керівництвом класного керівника 7 класу Логвиновської Світлани Валеріївни та керівника 8 класу Тутової Зіни Павлівни відвідали екскурсію за маршрутом Полтава-Петриківка-Дніпро-Полтава. Першим пунктом зустрічі був Центр народного мистецтва «Петриківка» — осередок українського народного декоративного розпису розташований в смт. Петриківка Дніпровської області. Петриківський розпис є унікальним видом мистецтва. Переїхавши води Дніпра, ми потрапили у місто Дніпро. Протягом дня ми відвідали: культурно-діловий центр «Менора». «Менора» – унікальна споруда і найбільший в світі єврейський комплекс, аналогів якому немає в світі. Даний проект відображає минуле, сьогодення і майбутнє єврейського життя Дніпра.
Унікальне архітектурне рішення будівлі, зручне місце розташування в самому серці міста, високі стандарти обслуговування включаючи сучасне технічне оснащення – формують фундамент для успішного бізнесу, комфортабельного відпочинку і щирого прийому гостей. Центр складається з семи веж, що символічно представляють собою Храмовий семисвічник. Наступна наша зупинка була Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», Музей АТО — музей, одна з шести філій Дніпропетровського національного історичного музею ім. Дмитра Яворницького, заснована у січні 2016 року. Складається з внутрішньої (розміщується в приміщенні діорами «Битва за Дніпро») та вуличної експозиції — «Шляхами Донбасу». Вуличну експозиція відкрито 25 травня 2016 року, внутрішню — 23 січня 2017. А потім - Монастирський острів. Колись острів називався Комсомольським. Взагалі, з назвою у острова була історія — З XVII ст. острів називався Монастирський, в XIX столітті — Бураковським, Богомолівським, з 1926 по 2015 рр. – Комсомольським. Сьогодні він, у рамках закону про декомунізацію, знову став Монастирським. У 1958 році на острові встановлено пам’ятник Тарасу Шевченку — один з найбільших в Україні. Також є Пам’ятний хрест візантійським монахам, поставлений у 1994 році. Храм Святого Миколая на північній частині острова побудували вже пізніше, у 1999 році. Ну, і звичайно, пройшлися найдовшої набережною у Європі. Дніпровська набережна простягнулася вздовж правого берега головної водної артерії України майже на 30 кілометрів. Визначна пам'ятка Січеславської набережної - висяча на Фестивальному причалі ступінчаста піраміда, яку вінчає зелена скляна куля. До нових зустрічей Дніпро….

Переглядів: 16 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0