. Самоосвіта вчителів - 7 Травня 2020 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Четвер, 02.07.2020, 16:11

«  Травень 2020  »

Головна » 2020 » Травень » 7 » Самоосвіта вчителів
Самоосвіта вчителів

Самоосвіта – це безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності учителя. Чи не так? Учитель має постійно вчитися чомусь новому, адже знань, набутих під час навчання в університеті, не вистачає для успішної та продуктивної роботи. Адже те, що кілька років тому було для нас новим, зараз вже не є актуальним. Світ змінюється щосекунди, а разом з ним і учні. Звісно, вчителі теж намагаються іти в ногу з часом і постійно навчаються…навчаються….навчаються…Карантин - не виключення! Під час дистанційної роботи вчителі, крім основної роботи, ще і слухали безліч вебінарів, брали участь у конференціях, створювали нові матеріали, брали участь в олімпіадах, квестах, проходили курси підвищення кваліфікації на різних платформах. Кожен з нас у свою скарбничку самоосвіти додав дуже багато цікавинок). Для чого це все потрібно? У першу чергу для того, щоб опанувати нові знання та навички у вчительській роботі, знайти цікаві фішечки, навчитися користуватися новими інструментами для роботи з учнями. Також така робота інколи навіть емоційно розвантажує та надихає. Так,є і таке! За ці майже два місяці вчителі нашої школи працювали на багатьох платформах, сайтах, спільнотах, але найпопулярнішими серед нашого вчительства стали такі: спільнота активних освітян «Всеосвіта», освітній онлайн-портал «На урок», Всеукраїнська школа «Ранок», проєкт масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», студія онлайн-освіти «EdEra», цифрове видавництво «MCFR», видавничий дім «Освіта», освітній рух EdCamp, український e-сервіс державних послуг «Дія» та, звісно, Полтавський обласний інститут післядипломної освіти ім. Остроградського. та багато інших Це,напевно, лише половина того, що опанували вчителі за цей час. Вчительство - це безперервний рух та нескінченне навчання... Але хіба це погано?

Переглядів: 26 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0