. "Стоп булінг!" - 3 Березня 2018 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Вівторок, 19.02.2019, 02:36

«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 3 » "Стоп булінг!"
"Стоп булінг!"

23 лютого в Полтавській обласній бібліотеці відбувся захід для учнів 9-11 класів «Стоп булінг!», який провели працівники бібліотеки разом з інспекторами патрульної поліції Зінюхою Мариною Олександрівною та Кондратенко Аліною Андріївною.
Проблема дитячого булінга, на жаль, надзвичайно актуальна для сьогодення.
Булінг (від англ. хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) - це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах. Це рекет (відбирання грошей, мобільних телефонів), плітки, принизливі жарти та бойкот, а також інші дії, які включають психічне та фізичне насилля.
Цькування завжди починає одна людина для того, аби затвердити свій авторитет, розважитися або отримати якусь вигоду. Решта дітей, спостерігаючи за діями булера, або ігнорують, або обурюються та намагаються втрутитися.
Представники патрульної поліції надали конкретні поради, що потрібно робити в разі виникнення такої проблеми, і відповіли на всі запитання учнів. Головне - не замовчувати проблему, а ділитися нею з дорослими: батьками, вчителями та людьми, яким довіряєш.
Якщо проблема виникне на вулиці - обов’язково дзвонити до патрульної поліції за номером «102» чи звертатися за допомогою до будь-яких дорослих. Не потрібно боятися голосно звати на допомогу, обов’язково хтось почує. Сучасна патрульна поліція - це швидка допомога якраз у таких випадках.
Ми не повинні терпіти насилля. Але найкраща форма захисту від булінга - це впевненість у собі, над виробленням якої потрібно працювати кожному.

Переглядів: 62 | Додав: school-7 | Рейтинг: 0.0/0