. «Збагачуємо не лише власне життя, а й робимо світ кращим для всіх» - 24 Квітня 2019 - Полтавська ЗШ І-ІІІ ст.№7ім.Т.Г.Шевченка
Середа, 19.06.2019, 10:34

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 24 » «Збагачуємо не лише власне життя, а й робимо світ кращим для всіх»
«Збагачуємо не лише власне життя, а й робимо світ кращим для всіх»

Вихідними 2 представниці Полтавської загальноосвітньої школи № 7 ім. Т.Г.Шевченка, вчитель української мови та літератури Довга Ольга Володимирівна та вчитель інформатики Крохмаль Валентина Сергіївна, відвідали надзвичайно незвичайний захід, а саме (не)конференцію    міні-EdCamp_Poltava2019 «Збагачуємо не лише власне життя, а й робимо світ кращим для всіх» .

Основна мета цього демократичного формату – сприяти діалогу та вільному обміну досвідом за принципом give – get.
Вразили дві головні цінності EdCamp’ів: свобода робити те, що хочеш, – наприклад, пити каву з колегою або залишити сесію, якщо вона нецікава (тобто закон про «дві ноги») та те, що кожний і кожна можуть стати спікерами та спікерками, що дозволяє поділитися своїм досвідом в атмосфері, яка об’єднує.  А головне починається після події, коли народжуються нові ідеї, проекти, партнерства.

За час проведення трьох експертних паралелей вчителі встигли відвідати такі локації як :

1. Воркшоп «Технологічний мікс для тих, хто хоче бути в тренді або як створити акмеологічний освітній простір НУШ» презентували Сергій Зайцев та Світлана Зайцева;

2. Лекція-демонстрація «Інтерактивні уроки з програмою mozaBook» від Вікторії Косик, представниці EdPro

3. Сторітелінг «Фінський досвід у Трудолюбі»,поділилася ним  Валентина Федоряка

4. Воркшоп «Емоційні підлітки: чому, для чого і як з ними бути» розказав нам львів’янин Володимир Чупрін, він же ментор в Українській академії лідерства

5. Міні-тренінг «Буктрейлер як засіб формування культури читання» своїми надбаннями поділилася пані Оксана Зелік

6. Воркшоп «Сучасні технології гейміфікації навчання. Як перетворити урок у гру» презентував начальник управління освіти, і за сумісництвом вчитель інформатики Юрій Матвієнко.

На вчительській паралелі Ольга Володимирівна та Валентина Сергіївна відвідали  «Гендерночутливий підхід до навчання з елементами доповненої реальності. STEM у початковій школі» від Юрія Пахомова та Лілії Мідак м.Івано-Франківськ.

У перервах між експертними сесіями була можливість відвідати різноманітні майстер-класи і власними руками виготовити сувенір на згадку.

Вчителі отримали потужний заряд енергії, мотивації і багаж знань, який вже не терпиться почати втілювати в реальність.

EdCamp надихає!

$IMAGE3$